telefon: 660 054 185 | e-mail: sklep@nawadnianie-ogrodow.com
Zraszacze pulsacyjne umożliwiają nawadnianie terenu w zakresie 360° oraz są wyposażone w wygodną szpilę, która ułatwi stabilne ustawienie urządzeń. Zmiana kierunku strumienia wody nie zachodzi jednak w przypadku tych modeli płynnie, lecz skokowo. Tego typu urządzenia mają zwykle zasięg od 3 do 35 metrów. Silny oraz jednorodny strumień wody, który wyrzucają zraszacze pulsacyjne, sprawia, że można korzystać z nich niezależnie od warunków atmosferycznych (nawet przy dość silnym wietrze). Prosta konstrukcja tego typu urządzeń sprawia też, że zraszacze pulsacyjne zatykają się naprawdę rzadko.
Zaletą zraszacza pulsacyjnego jest odporność na podmuchy wiatru – możliwe jest to dzięki silnemu strumieniowi wody, który jest przez to stabilny. Zraszacze pulsacyjne kosztują kilkadziesiąt złotych i idealnie nadają się małych i średnich ogrodów.
Wysoka skuteczność i efektywność nawadniania. Zraszacze pulsacyjne szybko i skutecznie nawadniają dany obszar będąc jednocześnie bardzo widowiskowymi w działaniu. Strumienie wody widoczne są z daleka, wypełniając ogród efektownymi smugami, zbliżonymi wyglądem do silnej fontanny.
Proszę czekać