telefon: 660 054 185 | e-mail: sklep@nawadnianie-ogrodow.com
Wszelkie prace wokół domu, a także remonty czy budowa, wymagają nie tylko dobrego sprzętu, ale odpowiedniej odzieży roboczej, która nie krępuje ruchów, ale też zapewnia nam bezpieczeństwo.
Istnieją elementy wyposażenia i garderoby, bez których nie można sobie wyobrazić pracy w nawadnianiu ogrodów. Należą do nich bez wątpienia rękawice robocze, które w naszym sklepie dostępne są w wielu różnych wersjach i rozmiarach.
Rękawiczki wykonane z bawełny dodatkowo powlekane lateksem, stworzone dla przemysłu - powleczone szarym nitrylem, do prac ciężkich – spełniające wymogi prawne dotyczące ochrony indywidualnej.
Dysponujemy szerokim wyborem rozmiarów, kolorów oraz materiału, z jakiego mają być wykonane rękawice robocze. Wspólną cechą wszystkich modeli jest odporność – przede wszystkim na uszkodzenia mechanicznymi, przecięcia czy kontakt dłoni z groźnymi czy trującymi substancjami. W naszym asortymencie znajdziesz również modele jednorazowe, wykonane z lateksu, który dobrze przylega do ręki i nie zsuwa się podczas pracy.
Proszę czekać